Який шампунь вибрати?

Цікаві статті

Сучасні виробники пропонують величезний асортимент шампунів. Більшість сучасних шампунів містить у своєму складі сурфактанти. Вони сильно ушкоджують структуру волосся.

Найчастіше на баночці з шампунем ви можете побачити дві назви: Ammonium Lauryl Sulfate (амонію лаурил сульфат) та Ammonium Laureth Sulfate (амонію лаурет сульфат).

Ці речовини є найагресивнішими сурфактантами. Вони висушують ваше волосся, роблять його ламким і швидко забруднюється.

Такі речовини містяться в дешевих шампунях низької якості. Нерідко їх використовують для виробництва дорогих шампунів.

Ціна – не показник якості, тож завжди потрібно читати склад. Краще, якщо шампунь містить у складі TEA Layril Sulfate (ТЕА лаурил сульфат) або ТЕА Laureth Sulfate (ТЕА лаурет сульфат).

Завжди підбирайте шампунь, що підходить вашому типу волосся. На етикетці має бути заявлено, який тип волосся призначений шампунь.

Чи підходить вам шампунь, буде видно вже після перших 2-3 застосувань.

Волосся після миття має бути чистим, блискучим і пружним, добре розчісуватися. Шкіра голови не повинна бути сухою або роздратованою.

Шампунь від лупи не варто купувати в першому магазині, що трапився. Лупа – це захворювання шкіри голови. Причина лупи інфекційна.

Збудником є ​​патогенний грибок. Цей грибок постійно існує на шкірі голови у вигляді суперечки, але за сприятливих умов він починає розмножуватися, і з’являється лупа.

Причинами його активного зростання можуть бути зниження імунітету, стрес, втома, авітаміноз, неправильне харчування, проблеми шлунково-кишкового тракту.

Саме тому шампуні від лупи потрібно обов’язково купувати в аптеці. Вони містять речовини, що вбивають збудника лупи, і мають тривалий ефект.

Волосся, як і будь-який інший орган, потребує постійного правильного догляду. Якщо ви будете постійно радувати ваше волосся правильно підібраними засобами догляду, то ваше волосся радуватиме вас.

Оцініть статтю
Жіночий журнал MyFeed
Додати коментар

thirteen − 7 =