Психологічний портрет жінки

Психологія

Психологія дуже цікава наука за допомогою неї можна багато дізнатися про будь-яку людину. Насамперед про себе. Наприклад, можна розглянути психотип жінки.

У психології розрізняють три основні види:

 • жінка-дівчинка;
 • жінка-матуся;
 • жінка жінка.

А тепер детальніший опис кожного психотипу.

 1. Жінка дівчина.
  Найчастіше такі жінки все життя поводяться як примхливі діти і не пристосовані до життя. Їм постійно потрібна допомога у всьому, не здатні до самостійних рішень, а тим більше вчинків. Чоловіків такий типаж розчулює, але не надовго. Настає перенасичення, і чоловік біжить геть.
 2. Жінка-матуся.
  Такі жінки обов’язково повинні завжди контролювати усі самі. Вони ведуть над усім тотальний контроль, їх рішення вважаються головними. З чоловіками завжди несвідомо змагаються та намагаються зайняти головну позицію. Рано чи пізно втомлюються грати роль мами та докоряють чоловікові. Чоловіки з таким психотипом поділяються на два види. Тих, кого влаштовують такий типаж і вони готові бути на других ролях все життя і тих, хто обходить стороною таких жінок.
 3. Жінка жінка.
  Такий типаж рідкісний. Такі жінки в міру розумні, хитрі та дуже мудрі. Вони найдозріліші для стосунків. Чоловік поряд з таким типом почувається комфортно. Так як жінка дає зрозуміти чоловікові, що він головний, але тихо і плавно робить все одно по-своєму. Не обмежується жодна сторона у відносинах.

Протягом усього життя жінка може змінювати психотип у зв’язку зі змінами у житті, але найчастіше типаж, заснований у період дорослішання жінки, залишається з нею назавжди.

Оцініть статтю
Жіночий журнал MyFeed
Додати коментар

two × three =